ECW-HA3C912H
MFR.Part #
ECW-HA3C912H
JLCPCB Part #
C3788385
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 9.1nF ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS