ERJ-A1AJ751U
MFR.Part #
ERJ-A1AJ751U
JLCPCB Part #
C1720260
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS