EZP-Q38126MTA
MFR.Part #
EZP-Q38126MTA
JLCPCB Part #
C3788822
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12uF 380V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS