ECW-HA3C622H
MFR.Part #
ECW-HA3C622H
JLCPCB Part #
C3796154
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 6.2nF ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS