ERA-6YEB272V
MFR.Part #
ERA-6YEB272V
JLCPCB Part #
C19616854
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS