ECW-HA3C123H
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-HA3C123H
JLCPCB Part #
C3806926
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 12nF ±3% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS