ERJ-8GEYJ625V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ625V
JLCPCB Part #
C2080333
Package
1206
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS