ERJ-S08D6490V
MFR.Part #
ERJ-S08D6490V
JLCPCB Part #
C2128920
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 649Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS