ECW-H20472JVB
MFR.Part #
ECW-H20472JVB
JLCPCB Part #
C3786045
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 2kV 4.7nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS