ECA-1HHG4R7
MFR.Part #
ECA-1HHG4R7
JLCPCB Part #
C5114063
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 26mA@120Hz 2mm 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS