ERJ-U1DD3902U
MFR.Part #
ERJ-U1DD3902U
JLCPCB Part #
C4123419
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS