ECW-H16563JVB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-H16563JVB
JLCPCB Part #
C3791437
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 56nF ±5% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS