QXP2K333KRPT
MFR.Part #
QXP2K333KRPT
JLCPCB Part #
C3805735
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V、800V 33nF ±10% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS