ECW-H16223JVB
MFR.Part #
ECW-H16223JVB
JLCPCB Part #
C7182359
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 22nF ±5% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS