ERJ-P6WJ243V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ243V
JLCPCB Part #
C4347261
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS