ECW-H16183RJV
MFR.Part #
ECW-H16183RJV
JLCPCB Part #
C3794329
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 18nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS