ECWFG2J225Q1
MFR.Part #
ECWFG2J225Q1
JLCPCB Part #
C542354
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 630V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS