ECW-H12183JVB
MFR.Part #
ECW-H12183JVB
JLCPCB Part #
C5727598
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 18nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS