ERJ-U06F2701V
MFR.Part #
ERJ-U06F2701V
JLCPCB Part #
C1013396
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS