ERJ-P08D2263V
MFR.Part #
ERJ-P08D2263V
JLCPCB Part #
C3940500
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS