ECW-H12132HVB
MFR.Part #
ECW-H12132HVB
JLCPCB Part #
C3802357
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 1.3nF ±3% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS