ERA-6AED303V
MFR.Part #
ERA-6AED303V
JLCPCB Part #
C2074283
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS