ERA-8VPB8251V
MFR.Part #
ERA-8VPB8251V
JLCPCB Part #
C6844618
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS