ECW-H10272JVB
MFR.Part #
ECW-H10272JVB
JLCPCB Part #
C3811589
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 2.7nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS