B32621A5104J000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32621A5104J000
JLCPCB Part #
C3790718
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 90V、160V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS