ERJ-12YJ912U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-12YJ912U
JLCPCB Part #
C20020663
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS