ECWFG2J105K
MFR.Part #
ECWFG2J105K
JLCPCB Part #
C542408
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 630V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS