ERJ-H3QF8R45V
MFR.Part #
ERJ-H3QF8R45V
JLCPCB Part #
C5634889
Description
-55℃~+175℃ 250mW 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS