ERA-8ARW243V
MFR.Part #
ERA-8ARW243V
JLCPCB Part #
C2094184
Description
-55℃~+155℃ 150V 24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS