ECW-FG1B405JA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-FG1B405JA
JLCPCB Part #
C3795208
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.1kV 4uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS