B32674D4335K000
MFR.Part #
B32674D4335K000
JLCPCB Part #
C3793283
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 3.3uF 450V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS