ERJ-U1DD5111U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1DD5111U
JLCPCB Part #
C1705111
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS