ECWFE2W105K
MFR.Part #
ECWFE2W105K
JLCPCB Part #
C409647
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 450V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS