ERJ-U03F1822V
MFR.Part #
ERJ-U03F1822V
JLCPCB Part #
C4210691
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS