ECW-FD2W275J
MFR.Part #
ECW-FD2W275J
JLCPCB Part #
C3786282
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.7uF 450V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS