EXB-28V112JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-28V112JX
JLCPCB Part #
C5737490
Package
0804
Description
1.1kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS