EXB-28V682JX
MFR.Part #
EXB-28V682JX
JLCPCB Part #
C1731376
Package
0402x4
Description
4 6.8kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS