ECW-FD2J273KQ
MFR.Part #
ECW-FD2J273KQ
JLCPCB Part #
C3793305
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 27nF 630V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS