ERJP06F2701V
MFR.Part #
ERJP06F2701V
JLCPCB Part #
C543557
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS