ERJ-U2RD6811X
MFR.Part #
ERJ-U2RD6811X
JLCPCB Part #
C1882069
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS