ECW-F6754JLB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-F6754JLB
JLCPCB Part #
C3788123
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 750nF ±5% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS