ERG-2SJ820
MFR.Part #
ERG-2SJ820
JLCPCB Part #
C3535450
Description
-55℃~+235℃ 2W 82Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS