ECW-F6753HL
MFR.Part #
ECW-F6753HL
JLCPCB Part #
C3783245
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 75nF ±3% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS