ERJ-PB3D9761V
MFR.Part #
ERJ-PB3D9761V
JLCPCB Part #
C2086580
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS