ECW-F6153HL
MFR.Part #
ECW-F6153HL
JLCPCB Part #
C3805927
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 15nF 630V ±3% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS