ECW-F6364JL
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-F6364JL
JLCPCB Part #
C3801591
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 360nF 630V ±5% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS