ECW-F6125JLB
MFR.Part #
ECW-F6125JLB
JLCPCB Part #
C6190676
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2uF 630V ±5% Plugin,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS