ECW-F4684HL
MFR.Part #
ECW-F4684HL
JLCPCB Part #
C3802208
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 680nF ±3% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS