ECW-F6334RHL
MFR.Part #
ECW-F6334RHL
JLCPCB Part #
C3806940
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 330nF 630V ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS