ERA-6VRB1621V
MFR.Part #
ERA-6VRB1621V
JLCPCB Part #
C4143871
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS